BTK Poşet imalatı Türkiye’nin önde gelen Naylon poşet üreticisidir.

Ülkenin önde gelen plastik poşet imalat’larından biri olarak, plastik poşet çanta üretimi yapmaktaız. Biz işimize sadakatla hizmet vermekten dolayı gurur duymaktayız. Türkiyenin önde gelen poşet imalatçılarından olan firmamız günümüz teknolojisine geçmişten günümüze sürekli makina parkurunu yenileyerek ayak uyddurmaya çalışmaktadır. BTK poşet imalatı firmamız günümüze kadar  imalat konusunda Türkiye’de poşet sektöründe öncülük yapmıştır.

poset imalati makina

YÜKSEK KALİTELİ PLASTİK POŞET ÇANTALAR.

Detaylara dikkat etmek  çok önemli bir şeydir. BTK poşet üreticisi olarak Biz üretim standartlarını kusursuz  yapmaya çalışıyoruz. Biz Ülkemizin sektörde kalkınması için her türlü fedakarlığı göstermekteyiz. Önde gelen plastik torba üreticilerinden biri olarak plastik poşet çanta üzerinde son derece rekabetçi fiyatlar ile kolyca rekabet edebilmekteyiz bunun yanı sıra hızlı teslimat süreleri ve şaşmaz müşteri hizmetleri sunmaya odaklandık.

HER ZAMAN, EN İYİ PLASTİK POŞET ÜRETİCİSİ OLMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

BTK,  Ambalaj imalatında yönetim kurulumuz ,ekibimiz ve her bir tedarikçimiz ile BTK poşet imalatının büyümesine  ve en  iyi plastik poşet üreticisi  olmak için tüm zamanımızı bu sektörde yükselmeye adamış durumdadır. Türkiye’nin önde gelen şirketleri için en kaliteli plastik poşet ve mağaza poşeti çantalarını üretmek için var gücümüzle gayret göstermekteyiz.

Birinci sınıf POŞET  Üretimi Yapmamız Tesadüf Değildir.

Dünya’ya ihracat yapmamız tesadüf değildir. İşi bilen yöneticiler, ve uzman kadromuzla sizden alınan poşet siparişlerini öncelikle en iyi şekilde fiyatlandırmak için uzman müşteri temsilcimiz ile görüşür en iyi poşet fiyatını alırsınız. Sipariş anlaşılırsa uzman labaront’larımız tarafından numune renk kalitesine göre incelenerek önceden numune yapılır. Üürün kalitesi eğer siparişte istenen gibiyse üretimine geçilir

BTK Poşet imalatı olarak,Firmamız 1990 yılından beri ambalaj sektöründe imalatçı sıfatıyla faaliyet göstermektedir. Vizyonumuz; markamızı ülkemizin öncü markalarından biri haline getirerek dünya standartlarına uygun kaliteli ürünü daha ucuza üretmektir. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürünleri, sorumluluk bilinciyle isteklerine uygun şekilde ve zamanında üreterek koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayarak; çalışanlar, tedarikçiler ve müşterilerimiz arasında güven oluşturmaktır.

BTK Poşet imalatı olarak; Poşet,Baskılı hışır poşet,El geçmeli poşet,ele geçmeli poşet,baskılı ele geçmeli poşet,Baskılı poşet,Magaza poşeti,Hışır poşet,Poşet fiyatı,Poşet fiyatları,Atlet poşet,Poşet imalatı yapmaktadır.